Zapisy na warsztaty DUT

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, Jaśle, Mielcu i Dębicy, a także zakończyliśmy rekrutację na zajęcia dla Filii w Ustrzykach Dolnych.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady (Rzeszów, Jasło, Mielec, Dębica) zapraszamy do zapisów na WARSZTATY. W zapisach na warsztaty obowiązuje limit miejsc oraz kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego są bezpłatne!

W semestrze zimowym warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywać się będą w formie stacjonarnej jak i w formie online, w zależności od filii DUT. 

  1. DUT Rzeszów – warsztaty online 
  2. DUT Jasło – warsztaty stacjonarne 
  3. DUT Mielec – warsztaty stacjonarne 
  4. DUT Dębica – warsztaty stacjonarne

Plany Zajęć

Zapisy na warsztaty dla osób zapisanych wcześniej na wykłady do grup otwartych rozpoczną się 7 października o godzinie 10:00 i będą trwały do 11 października godz. 14:00.

Zapisy na warsztaty dla osób zapisanych wcześniej na wykłady do grup partnerów projektu (czyli dla osób, które zapisywały się na wykłady z kodem otrzymanym od firmy) prowadzone będą we wcześniejszym terminie – od 30 września godz. 10:00 do 4 października godz. 14:00.

Zapisu dokonujemy, podobnie jak przy wykładach, wchodząc na swoje konto DUT, następnie przechodząc do zakładki „Rejestracja na warsztaty” i wybierając odpowiednie miasto, grupę i dziecko, które chcemy zapisać.

Po rejestracji na warsztaty otrzymają Państwo maila potwierdzającego, a na Państwa koncie w zakładce Moje zajęcia -> Warsztaty, pojawi się Formularz DUT oraz rozpiska zajęć dla wybranej grupy warsztatowej.

Uczestnicy warsztatów stacjonarnych (Jasło, Mielec, Dębica, Ustrzyki Dolne) na pierwszych zajęciach otrzymają indeks, identyfikator oraz „Pudełko Naukowca” a także podczas zajęć zostaną im zapewnione niezbędne materiały. Na pierwsze zajęcia warsztatowe należy przynieść ze sobą wydrukowany i podpisany formularz DUT.

Uczestnicy warsztatów online (Rzeszów) przed pierwszymi zajęciami otrzymają materiały potrzebne na każde zajęcia by wspólnie z prowadzącym wykonywać doświadczenia. W dzień odbioru materiałów należy przynieść ze sobą wydrukowany i podpisany formularz DUT, na którego podstawie dzieci otrzymają pakiety z materiałami na warsztaty. O terminie i miejscu odbioru materiałów będziemy informować bliżej terminu pierwszych zajęć warsztatowych.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Skip to content