Naukowa Niedziela Online „Wyprawa na Marsa”

Zapraszamy na kolejną Naukową Niedzielę Online, która odbędzie się 15 maja o godz. 15:00 w formie live na Facebooku Dolina Wiedzy. Tym razem naukowcy z Laboratorium Pana Korka przeniosą uczestników na Marsa!

By móc w pełni uczestniczyć w spotkaniu należy przygotować niezbędne materiały, dzięki którym przy pomocy i instruktażu prowadzącego, każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie doświadczać i odkrywać tajniki podróży na Marsa.

więcej

Zakończyła się rekrutacja na semestr letni 2022


Informujemy, że zakończyła się rekrutacja na semestr letni 2022 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie oraz Filiach: Jaśle, Mielcu, Dębicy i Ustrzykach Dolnych.

Dziękujemy wszystkim, który postanowili z nami z spędzić kolejny semestr i poprzez zabawę, doświadczenia oraz eksperymenty odkrywać z nami niesamowity świat nauki.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć w ciągu semestru przekazywane będą drogą mailową jak i dostępne będą na koncie DUT użytkownika w zakładce „Wiadomości”.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapisy na warsztaty DUT – semestr letni 2022

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, Jaśle, Mielcu i Dębicy, a także zakończyliśmy rekrutację na zajęcia dla Filii w Ustrzykach Dolnych.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady (Rzeszów, Jasło, Mielec, Dębica) zapraszamy do zapisów na WARSZTATY. Terminy i zasady zapisów na warsztaty mogą różnić się w zależności od miasta, dlatego prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zapisów.

W semestrze letnim 2022 warsztaty w każdym mieście DUT odbywać się będą w formie stacjonarnej. Przypominamy, że wszystkie zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego są bezpłatne!

więcej

Dzień Nauki Polskiej – Warsztaty Online

Zapraszamy na wspólne eksperymentowanie z okazji Dnia Nauki Polskiej w sobotę -19 lutego o godz. 12:00. Wydarzenie prowadzone będzie na wzór Naukowych Niedziel Online, podczas których uczestnicy wspólnie wraz z prowadzącym eksperymentują z danym tematem na przygotowanych wcześniej przez siebie materiałach. Spotkanie pn. „Kuchenne Laboratorium” prowadzone będzie dla wszystkich chętnych w formie live na Facebooku Dolina Wiedzy oraz Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.

więcej

Naukowa Niedziela w Ustrzykach Dolnych

W najbliższą niedzielę –16 stycznia o godz. 15:00 zapraszamy rodziny z dziećmi na „Naukową Niedzielę” pn. „Chemiczna zabawa”. Spotkanie odbędzie się na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych.

więcej