Naukowa Niedziela Online

Już 15 stycznia o godz. 14:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się kolejna Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Żywioł(owe) eksperymenty” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

Naukowa Niedziela Online

Już 4 grudnia o godz. 15:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Domowe Laboratorium” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

XChallenge 2022

Nadchodzi XChallenge czyli rozwiązanie tajemniczych liter X pojawiających się w Rzeszowie!

więcej

Jak widzi mózg? SPiNDAY 2022

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia popularyzującego naukę SPiNDAY 2022, zapraszamy na warsztaty online pn. „Jak widzi mózg?” ,które poprowadzi dr Wojciech Glac, prof. UG

Wydarzenie prowadzone będzie na wzór Naukowych Niedziel Online, podczas których uczestnicy wspólnie wraz z prowadzącym eksperymentują z danym tematem. Jeśli chcecie spędzić z nami czwartkowe popołudnie przygotujcie niezbędne materiały i bądźcie gotowi o godz. 16:00 na naszym Facebooku Dolina Wiedzy

więcej

Zapraszamy na zajęcia „Odlotowej Edukacji” w Rzeszowie

„ODLOTOWA EDUKACJA” to wyjątkowy projekt, kształcący chemiczne i fizyczne zdolności u młodzieży. Zapraszamy 7 i 8 klasy do Rzeszowa, abyśmy wspólnie wkroczyli w świat ekscytujących zjawisk i doświadczeń.

Projekt edukacyjny Fundacji pn. „Odlotowa Edukacja” jest następstwem „Politechniki Dziecięcej Wyjazdowej” oraz „Dziecięcego Uniwersytetu Wyjazdowego”. Na tle wymienionych przedsięwzięć wyróżnia go miejsce zajęć.  Jest to pierwszy popularnonaukowy naukowy projekt realizowany w naszej nowej siedzibie w Rzeszowie (ul. Akademicka 8, Rzeszów – bud. O, Strefa Kultury Studenckiej).

więcej

Otwarcie Wytwórni Kreatywności w Filii Kalisz

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” doczekała się własnej przestrzeni również w Kaliszu. Dzisiaj (22.09.2022r.) otworzyliśmy „Wytwórnię Kreatywności” czyli miejsce skierowane na rozwój pasji, talentów i dobrych emocji.

więcej
Skip to content