Zakończenie rekrutacji na semestr letni 2024

Informujemy, że rekrutacja na semestr letni 2024 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego została zakończona.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne zgłoszenia i nieustanne zainteresowanie naszymi zajęciami!

Osoby, którym nie udało się tym razem zakwalifikować do projektu zapraszamy do rekrutacji na semestr zimowy 2024/25 we wrześniu br.

Gratulujemy wylosowanym szczęśliwcom i do zobaczenia już niebawem na zajęciach DUT!

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny startuje „na lato”

Po raz kolejny Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza zaprasza do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letnim 2024. Rekrutacja rozpocznie się 19 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 26 lutego (włącznie).  Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny (DUT) ponownie zaprasza do rekrutacji na swoje interaktywne wykłady i warsztaty. Z roku na rok organizatorzy mają coraz trudniejsze zadanie do wykonania z uwagi na fakt, iż każdy semestr niesie ze sobą nowe, niepowtarzające się w danym mieście DUT tematy zajęć. Nikogo nie zadziwia zatem fakt, że co semestr wzrasta liczba osób zainteresowanych projektem DUT zarówno w Rzeszowie jak i Filiach-  Mielcu, Jaśle, Dębicy, Ustrzykach Dolnych i Zarszynie. Semestr letni 2024 to również otwarcie DUT w oddziale kaliskim Fundacji. Projekt zyskał uznanie zarówno dzieci jak i rodziców, a tym samym widać potrzebę jego ciągłej kontynuacji głównie z uwagi na atrakcyjność oraz wysoką jakość zajęć i zarazem całkowicie bezpłatny w nich udział.

więcej

Zakończenie rekrutacji DUT

Informujemy, że rekrutacja na semestr zimowy 2023/24 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego została zakończona.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne zgłoszenia i nieustanne zainteresowanie naszymi zajęciami!

Osoby, które nie zakwalifikowały się do projektu zapraszamy do rekrutacji na semestr letni 2024.

Gratulujemy wylosowanym szczęśliwcom i do zobaczenia już niebawem na zajęciach DUT!

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny rekrutuje na semestr zimowy!

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze zimowym 2023/24. Rekrutacja rozpocznie się 18 września o godz. 10:00 i potrwa do 25 września (włącznie).  Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

więcej

Zakończenie zajęć semestru letniego DUT 2023

Zakończyliśmy zajęcia semestru letniego DUT w Rzeszowie oraz Filiach Jaśle, Mielcu, Dębicy, Ustrzykach Dolnych i Zarszynie. Dziękujemy za udział wszystkim naszym młodym studentom, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nas wykładach i warsztatach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poszczególnych zajęć minionego semestru w zakładce GALERIA

Mamy nadzieję, że spotkamy się po wakacjach na zajęciach w semestrze zimowym DUT. O szczegółach nowej rekrutacji na semestr letni 2023 poinformujemy początkiem września br.

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz Facebooku.

Udanych wakacji!

Startuje rekrutacja na semestr letni DUT!

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letnim 2023. Rekrutacja rozpocznie się 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 27 lutego (włącznie).  Wszystkie zajęcia są stacjonarne i w pełni bezpłatne.

więcej
Skip to content