Zakończenie rekrutacji DUT – semestr zimowy 21-22

Informujemy, że zakończyła się rekrutacja na semestr zimowy 2021-22 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie oraz Filiach: Jaśle, Mielcu, Dębicy i Ustrzykach Dolnych.

Dziękujemy wszystkim, który postanowili z nami z spędzić kolejny semestr i poprzez zabawę, doświadczenia oraz eksperymenty odkrywać z nami niesamowity świat nauki.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć w ciągu semestru przekazywane będą drogą mailową jak i dostępne będą na koncie DUT użytkownika w zakładce „Wiadomości”.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapisy na warsztaty DUT

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, Jaśle, Mielcu i Dębicy, a także zakończyliśmy rekrutację na zajęcia dla Filii w Ustrzykach Dolnych.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady (Rzeszów, Jasło, Mielec, Dębica) zapraszamy do zapisów na WARSZTATY. W zapisach na warsztaty obowiązuje limit miejsc oraz kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że wszystkie zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego są bezpłatne!

więcej

Kolejna Naukowa Niedziela w Ustrzykach Dolnych!

W niedzielę 8 sierpnia o godz. 15:00 zapraszamy wszystkie chętne rodziny do wspólnego eksperymentowania! Tym razem tematem spotkania będą „Naukowe Zabawki”. Spotkamy się na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych.

Co należy ze sobą zabrać oraz jakie tym razem wykonamy doświadczenia? Zobaczcie sami!

więcej

Kolejna Naukowa Niedziela w Rzeszowie

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkie chętne rodziny do wspólnego eksperymentowania! Tym razem tematem spotkania będą „Naukowe Zabawki”.

Wydarzenie odbędzie się 25 lipca o godz. 15:00 na kampusie Politechniki Rzeszowskiej. Co należy ze sobą zabrać oraz jakie tym razem wykonamy doświadczenia? Zobaczcie sami!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie fb-cover-1024x450.png
więcej

Naukowa Niedziela w Ustrzykach Dolnych


Tym razem do zabawy z MYDLANYMI ZJAWISKAMI zapraszamy wszystkie rodziny z Ustrzyk Dolnych!
Nasze spotkanie odbędzie się 11 lipca o godz. 15:00 na Ustrzyckim Rynku (w razie niepogody i deszczu przeniesiemy się na Hale Sportową)

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Gmina Ustrzyki Dolne, a Partnerami Ustrzycki Dom Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ustrzykach Dolnych

więcej