Naukowa Niedziela Online – 11 kwietnia godz. 14:00

W najbliższą niedzielę – 11 kwietnia o godz. 14:00 na naszym Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się „Naukowa Niedziela Online”.  Spotkanie na żywo pt. ,,Camera obscura – budujemy aparat otworkowy” poprowadzi dla nas Laboratorium Pana Korka.

więcej

Zmiana adresu strony internetowej

Informujemy, że od 1 kwietnia 2021 roku zmienia się adres naszej strony internetowej. Nowy adres to www.dolinawiedzy.pl . Zmiana dotyczy usunięcia myślnika z adresu strony i wszystkich powiązanych z nią podstron.

Tym samym adresy dotyczące Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego również ulegają zmianie.

Strona DUT: https://dolinawiedzy.pl/dut/

Logowanie do konta DUT: https://dolinawiedzy.pl/dut/logowanie/

Zmieniają się przy tym również adresy e-mail przypisane do Fundacji (również bez myślnika).

Adres e-mail biura fundacji info@dolinawiedzy.pl

Przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o uwagę podczas wysyłania wiadomości e-mail oraz wchodzenia na strony internetowe Fundacji.

RoboLAB – unikalny, pierwszy taki projekt w Polsce wkrótce ruszy w Rzeszowie.

Będziemy uczyć, budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach!

RoboLAB. Tak nazywa się nowy, unikalny projekt Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych Podkarpacia, a w niedalekiej przyszłości także innych regionów. W ramach tego nowatorskiego przedsięwzięcia, jego uczestnicy konstruować będą m.in. roboty i uczestniczyć w międzynarodowych zawodach

Partnerem strategicznym projektu jest Pratt & Whitney Rzeszów należący do Raytheon Technologies Corporation, a partnerami głównymi Województwo Podkarpackie i Politechnika Rzeszowska im.  Ignacego Łukasiewicza.  

więcej

Zapisy na warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie oraz w Filiach w Jaśle, Mielcu i Dębicy.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady zapraszamy do zapisów na WARSZTATY online.

Zapisy dla osób z grup otwartych rozpoczną się 6 marca o godzinie 10:00 i będą trwały do 10 marca godz. 12:00.

więcej

Dzień Nauki Polskiej z Doliną Wiedzy

19 lutego o godz. 17:00 na kanale YouTube Dolina Wiedzy odbędzie się spotkanie na żywo, na którym uczestnicy wspólnie z prowadzącym będą wykonywać doświadczenia związane z tematem ruchu i bezwładności.

więcej