Dziecięcy Uniwersytet Techniczny rekrutuje na semestr zimowy!

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze zimowym 2023/24. Rekrutacja rozpocznie się 18 września o godz. 10:00 i potrwa do 25 września (włącznie).  Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

więcej

Zakończenie zajęć semestru letniego DUT 2023

Zakończyliśmy zajęcia semestru letniego DUT w Rzeszowie oraz Filiach Jaśle, Mielcu, Dębicy, Ustrzykach Dolnych i Zarszynie. Dziękujemy za udział wszystkim naszym młodym studentom, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nas wykładach i warsztatach.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poszczególnych zajęć minionego semestru w zakładce GALERIA

Mamy nadzieję, że spotkamy się po wakacjach na zajęciach w semestrze zimowym DUT. O szczegółach nowej rekrutacji na semestr letni 2023 poinformujemy początkiem września br.

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz Facebooku.

Udanych wakacji!

Startuje rekrutacja na semestr letni DUT!

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letnim 2023. Rekrutacja rozpocznie się 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 27 lutego (włącznie).  Wszystkie zajęcia są stacjonarne i w pełni bezpłatne.

więcej

Naukowa Niedziela Online

Już 15 stycznia o godz. 14:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się kolejna Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Żywioł(owe) eksperymenty” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

Naukowa Niedziela Online

Już 4 grudnia o godz. 15:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Domowe Laboratorium” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

XChallenge 2022

Nadchodzi XChallenge czyli rozwiązanie tajemniczych liter X pojawiających się w Rzeszowie!

więcej
Skip to content