Naukowa Niedziela

Naukowa Niedziela to cykliczne naukowe spotkania, otwarte dla wszystkich chętnych, nie tylko naszych studentów. Zachęcamy do udziału w nich młodsze i starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków, wszystkich Waszych bliskich, sąsiadów i przyjaciół.

Raz w miesiącu, w wybrane niedziele, spotykamy się by wspólnie z naszymi prowadzącymi eksperymentować, budować, testować, uczyć się, bawić i odkrywać naukę.

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Zabierz ze sobą rzeczy z publikowanej przez nas listy i przyjdź w wybraną niedzielę o godz. 14.00 do wskazanego miejsca.

Każde spotkanie to inny temat przewodni, do którego będą potrzebne inne materiały. Na tydzień przed każdym kolejnym spotkaniem, będziemy publikować listę potrzebnych rzeczy, które zabieracie ze sobą. Lista dostępna będzie na stronie www, jak i na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Jeśli pogoda pozwala spotkania odbywają się na zewnątrz, na świeżym powietrzu. W razie brzydkiej pogody, spotykamy się w wewnątrz budynku.

„Naukową niedzielę” przygotowała Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” w ramach działań związanych z Dziecięcym Uniwersytetem Technicznym.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej naukowej zabawy!

NAUKOWA NIEDZIELA ONLINE

Naukowe Niedziele to także spotkania online. Podobnie jak w przypadku „tradycyjnych”niedzielnych wydarzeń, w wybranych terminach, na naszym kanale na YouTubie, odbywają się spotkania na żywo z naszymi prowadzącymi. Zasada jest ta sama: w tygodniu przed planowaną Naukową Niedzielą Online, publikujemy dla Was listę materiałów, które będą potrzebne do naszych doświadczeń. Spotykamy się zawsze o 14.00.

NAJBLIŻSZA NAUKOWA NIEDZIELA

Po wakacjach wracamy do Was w październiku – więcej informacji już wkrótce.

MINIONE WYDARZENIA

NAUKOWE NIEDZIELE ONLINE DOSTĘPNE NA NASZYM KANALE:

Udostępnij: