Zakończenie rekrutacji na semestr letni 2024

Informujemy, że rekrutacja na semestr letni 2024 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego została zakończona.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczne zgłoszenia i nieustanne zainteresowanie naszymi zajęciami!

Osoby, którym nie udało się tym razem zakwalifikować do projektu zapraszamy do rekrutacji na semestr zimowy 2024/25 we wrześniu br.

Gratulujemy wylosowanym szczęśliwcom i do zobaczenia już niebawem na zajęciach DUT!

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny startuje „na lato”

Po raz kolejny Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza zaprasza do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letnim 2024. Rekrutacja rozpocznie się 19 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 26 lutego (włącznie).  Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty i są w pełni bezpłatne dla uczestników.

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny (DUT) ponownie zaprasza do rekrutacji na swoje interaktywne wykłady i warsztaty. Z roku na rok organizatorzy mają coraz trudniejsze zadanie do wykonania z uwagi na fakt, iż każdy semestr niesie ze sobą nowe, niepowtarzające się w danym mieście DUT tematy zajęć. Nikogo nie zadziwia zatem fakt, że co semestr wzrasta liczba osób zainteresowanych projektem DUT zarówno w Rzeszowie jak i Filiach-  Mielcu, Jaśle, Dębicy, Ustrzykach Dolnych i Zarszynie. Semestr letni 2024 to również otwarcie DUT w oddziale kaliskim Fundacji. Projekt zyskał uznanie zarówno dzieci jak i rodziców, a tym samym widać potrzebę jego ciągłej kontynuacji głównie z uwagi na atrakcyjność oraz wysoką jakość zajęć i zarazem całkowicie bezpłatny w nich udział.

więcej
Więcej aktualności
Skip to content