Rejestracja

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Rzeszowie oraz w Filiach w Mielcu, Dębicy, Jaśle oraz Ustrzykach Dolnych. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.


Rekrutacja na semestr letni 2021 we wszystkich Filiach Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego została zakończona. 

O rozpoczęciu rekrutacji na semestr zimowy 2021-2022 będziemy na bieżąco informować. Zapraszamy do śledzenia aktualności. 


REKRUTACJA USTRZYKI DOLNE

Rekrutacja rozpoczyna się od 6 marca o godz. 10:00 i będzie trwać do 15 marca (włącznie).

W powyższym terminie prowadzone będą zapisy na warsztaty. Studentem Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Filii w Ustrzykach Dolnych może być każdy uczeń w wieku 7-12 lat, uczęszczający do szkoły na terenie gminy Ustrzyki Dolne. Wszystkie osoby, które zapiszą się na warsztaty będą automatycznie zapisane na wykłady.

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!

Dostępnych będzie jedynie 60 miejsc!

Wystarczy założyć konto, uzupełnić dane dziecka i rodzica/opiekuna a następnie zarejestrować dziecko do filii Ustrzyki Dolne poprzez wybranie odpowiedniej grupy w zakładce „Rejestracja na warsztaty” (lub skorzystać z posiadanego już wcześniej konta, w przypadku kolejnej już rejestracji na zajęcia DUT w ubiegłych latach).

Terminy i tematyka zajęć znajdziesz tutaj >> PLANY ZAJĘĆ. Plan zajęć będzie dostępny także po rejestracji, w panelu na koncie użytkownika.

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT, warunkami rejestracji oraz planem zajęć.

 

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ


Rejestracja na wykłady online na semestr letni 2021 w Rzeszowie oraz w Filiach Dębica, Mielec oraz Jasło zakończyła się. Zapisy na warsztaty ruszają 6 marca o godz. 10:00 i trwają do 10 marca do godz. 12:00. 

Rejestracja na warsztaty  jest przeznaczona dla dzieci, które wcześniej zapisały się na wykłady online.

W semestrze letnim 2021 zarówno wykłady jak i warsztaty prowadzone będą w formie online. Dostęp do wykładów wysyłamy w wyznaczonym w harmonogramie dniu, natomiast warsztaty prowadzone będą na platformie Microsoft Teams. Zapewniamy materiały na zajęcia warsztatowe. 

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT, warunkami rejestracji (poniżej) oraz planem zajęć dla poszczególnych miast.


WARUNKI REJESTRACJI

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-12 lat będące uczniami szkoły podstawowej (min. 1 klasa, dzieci z zerówek przedszkolnych nie mogą brać udziału w zajęciach) oraz spełniające następujące warunki dla poszczególnych lokalizacji Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego:

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie województwa podkarpackiego – rejestracja na wykłady online bez limitu miejsc. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń,
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Dębicy: uczniowie szkół podstawowych  mieszkający na terenie powiatu dębickiego. Rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, , grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (65 miejsc powiat dębicki, 50 miejsc przeznaczone dla – osobna rekrutacja, oraz 20 dla partnerów: Darco Sp. z o.o. i Nicrometal S.A.),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Mielcu: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie powiatu mieleckiego – rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (75 miejsc powiat, ilość miejsc na warsztatach przeznaczona dla partnerów projektu: 50 – Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. oraz 15 – Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Jaśle: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie miasta i gminy Jasło oraz powiatu jasielskiego – bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci z miasta i gminy Jasło, zapisanych wczesniej na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (70 miejsc miasto i gmina, 65 miejsc dla partnerów projektu).
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Ustrzykach Dolnych: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie gminy Ustrzyki Dolne – decyduje kolejność zgłoszeń – dostępnych 60 miejsc. Wszystkie osoby, które zapiszą się na warsztaty będą automatycznie zapisane na wykłady.

 REGULAMIN DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU TECHNICZNEGO


„REJESTRACJA KROK PO KROKU”

Prosimy o dokładne zapoznanie się z krótkim przewodnikiem po rejestracji (poniżej – kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wszystkimi etapami rejestracji).

Rejestracja na wykłady online w semestrze letnim 2021, będzie możliwa od 15 lutego 2021 r od godz. 10.00 do 22 lutego 2021 r. do godz. 23.59.59.

USTRZYKI DOLNE – Rejestracja na zajęcia DUT rozpoczyna się od 6 marca o godz. 10:00 i będzie trwać do 15 marca (włącznie).

Terminy i tematyka zajęć dla poszczególnych semestrów Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego znajdziesz tutaj >> PLANY ZAJĘĆ. Plan zajęć będzie dostępny także po rejestracji, w panelu na koncie użytkownika.

Więcej informacji o filiach DUT: FILIE DUT

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

Udostępnij: