Rejestracja

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Rzeszowie oraz w Filiach w Mielcu, Dębicy, Jaśle oraz Ustrzykach Dolnych. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.


Rekrutacja na semestr zimowy 2021-2022 we wszystkich Filiach Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego będzie aktywna od 20 września od godz. 10.00 do 27 września 2021 (włącznie). 

W podanym terminie prowadzone są zapisy na wykłady online dla Rzeszowa, Jasła, Dębicy oraz Mielca, a także zapisy na warsztaty dla Ustrzyk Dolnych.

Tylko osoby zapisane na wykłady mogą zapisywać się na warsztaty w późniejszym terminie (który zostanie podany do wiadomości rodzicom dzieci zapisanych na wykłady online). 

Rekrutując się na wykłady należy  zapisać się do grupy otwartej (bez limitu miejsc, dostępnej dla wszystkich chętnych) lub grupy partnerów dedykowanej danej firmie (z limitem miejsc oraz kodem dostępu dla pracowników). 

Wyjątkiem są Ustrzyki Dolne, gdzie prowadzone są wyłącznie zapisy na warsztaty! 

W semestrze zimowym zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywać się będą w formie stacjonarnej jak i w formie online, w zależności od filii DUT.  

  1. DUT Rzeszów – wykłady i warsztaty online 
  2. DUT Jasło – wykłady online, warsztaty stacjonarne 
  3. DUT Mielec – wykłady online, warsztaty stacjonarne 
  4. DUT Dębica – wykłady online, warsztaty stacjonarne 
  5. DUT Ustrzyki Dolne – wykłady i warsztaty stacjonarne 

Plany oraz forma zajęć (stacjonarna lub online) będą różnić się w zależności od filii DUT, dlatego przed podejściem do rekrutacji warto zapoznać się z planami zajęć dla poszczególnych miast. 

PLANY ZAJĘĆ

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT  oraz WARUNKAMI REJESTRACJI dla każdego miasta(poniżej).

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

 


WARUNKI REJESTRACJI

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-12 lat będące uczniami szkoły podstawowej (min. 1 klasa, dzieci z zerówek przedszkolnych nie mogą brać udziału w zajęciach) oraz spełniające następujące warunki dla poszczególnych lokalizacji Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego:

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie województwa podkarpackiego.

Rejestracja odbywa się poprzez zapisy na wykłady online – bez limitu miejsc (20-27 września 2021r)

Rejestracja na warsztaty online  prowadzona jest w późniejszym terminie dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Termin zapisów na warsztaty podawany będzie osobom zapisanym na wykłady online.

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Dębicy: uczniowie szkół podstawowych  mieszkający na terenie powiatu dębickiego.

Rejestracja odbywa się poprzez zapisy na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc (grupa ogólna),  grupy dedykowane partnerom z określonym limitem (20-27 września 2021r) .

Rejestracja na warsztaty stacjonarne prowadzona jest dla dzieci zapisanych na wykłady online – 120 miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń (50 miejsc – powiat dębicki, 50 miejsc przeznaczone dla: Firma Oponiarska Dębica S.A. i Goodyear Polska Sp. z o.o.  – osobna rekrutacja, oraz 20 dla partnerów: Darco Sp. z o.o. i Nicrometal S.A.) Termin zapisów na warsztaty podawany będzie osobom zapisanym na wykłady online.

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Mielcu: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie powiatu mieleckiego. 

Rejestracja odbywa się poprzez zapisy na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc (grupa ogólna), grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. 

Rejestracja na warsztaty stacjonarne prowadzona jest w późniejszym terminie dla dzieci zapisanych na wykłady online: 120 miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń (55 miejsc – powiat, ilość miejsc na warsztatach przeznaczona dla partnerów projektu: 50 – Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. oraz 15 – Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu). Termin zapisów na warsztaty podawany będzie osobom zapisanym na wykłady online.

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Jaśle: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie miasta i gminy Jasło oraz gminy Skołyszyn.

Rejestracja odbywa się poprzez zapisy na wykłady online: grupa ogólna (miasto i gmina Jasło, gmina Skołyszyn) – bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom – z określonym limitem miejsc.

Rejestracja na warsztaty stacjonarne prowadzona jest w późniejszym terminie dla dzieci zapisanych na wykłady online: 120 miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń (60 miejsc – gmina i miasto Jasło oraz gmina Skołyszyn, ilość miejsc na warsztatach przeznaczona dla partnerów projektu: 15- Nowy Styl, 15- Jafar, 5- Gamrat, 5- Gamart, 5- Habys, 15 – JSP). Termin zapisów na warsztaty podawany będzie osobom zapisanym na wykłady online.

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Ustrzykach Dolnych: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie gminy Ustrzyki Dolne – decyduje kolejność zgłoszeń – dostępnych 60 miejsc.

Rejestracja odbywa się poprzez zapisy na warsztaty stacjonarne dla wybranej grupy.  Wszystkie osoby, które zapiszą się na warsztaty będą automatycznie zapisane na wykłady.

Wystarczy założyć konto, uzupełnić dane dziecka i rodzica/opiekuna a następnie zarejestrować dziecko do filii Ustrzyki Dolne poprzez wybranie odpowiedniej grupy w zakładce „Rejestracja na warsztaty” (lub skorzystać z posiadanego już wcześniej konta, w przypadku kolejnej już rejestracji na zajęcia DUT w ubiegłych latach)

 REGULAMIN DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU TECHNICZNEGO


„REJESTRACJA KROK PO KROKU”

Prosimy o dokładne zapoznanie się z krótkim przewodnikiem po rejestracji (filmik pomocniczy „Krok po kroku” poniżej – kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wszystkimi etapami rejestracji).

Rodzice mogą zapisywać dzieci poprzez stronę DUT – wystarczy założyć konto na stronie www.dolinawiedzy.pl/dut, a następnie zarejestrować dziecko do wybranej filii (lub skorzystać z posiadanego już wcześniej konta, w przypadku kolejnej już rejestracji na zajęcia DUT). 

W pierwszej kolejności poprzez zakładkę „Konto DUT” należy uzupełnić dane rodzica, następnie dane dziecka i przejść do zakładki „Rejestracja na wykłady” (lub warsztaty). 

RZESZÓW, JASŁO, MIELEC, DĘBICA – Rejestracja na wykłady online  w semestrze zimowym 2021-22, będzie możliwa od 20 września 2021 r od godz. 10.00 do 27 września 2021 r. do godz. 23.59.59. 

Rekrutując się na wykłady należy  zapisać się do grupy otwartej (bez limitu miejsc, dostępnej dla wszystkich chętnych) lub grupy partnerów dedykowanej danej firmie (z limitem miejsc oraz kodem dostępu dla pracowników). 

Rejestracja na warsztaty odbywać się będzie wyłącznie dla osób zapisanych na wykłady online. 

USTRZYKI DOLNE – Rejestracja na warsztaty stacjonarne będzie możliwa od 20 września 2021 r od godz. 10.00 do 27 września 2021 r. do godz. 23.59.59. Wszystkie osoby, które zapiszą się na warsztaty będą automatycznie zapisane na wykłady.

Terminy i tematyka zajęć dla poszczególnych semestrów Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego znajdziesz tutaj >> PLANY ZAJĘĆ. Plan zajęć będzie dostępny także po rejestracji, w panelu na koncie użytkownika.

Więcej informacji o filiach DUT: FILIE DUT

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

Udostępnij: