Otwarcie Wytwórni Kreatywności w Filii Kalisz

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” doczekała się własnej przestrzeni również w Kaliszu. Dzisiaj (22.09.2022r.) otworzyliśmy „Wytwórnię Kreatywności” czyli miejsce skierowane na rozwój pasji, talentów i dobrych emocji.

więcej

Rekrutacja na semestr zimowy 2022-23 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze zimowym 2022-23. Rekrutacja rozpocznie się 19 września o godz. 10:00 i potrwa do 26 września (włącznie).  Wszystkie zajęcia są stacjonarne i w pełni bezpłatne.

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych poszukiwaczy wiedzy, którzy dzięki proponowanym przez DUT wykładom i warsztatom odkrywają świat nauki w niecodzienny sposób. Semestr zimowy 2022/23 planowany jest w pełni stacjonarnie zarówno w Rzeszowie jak i Filiach DUT w Jaśle, Dębicy, Mielcu oraz Ustrzykach Dolnych. Do rekrutacji na bezpłatne zajęcia mogą podejść wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat (wyjątkiem jest Filia w Jaśle, gdzie zakres wiekowy to 8-12 lat).

więcej
Więcej aktualności