RoboSTREFA – Misja Inżynier

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego projektu edukacyjnego RoboSTREFA – Misja Inżynier skierowanego do uczniów szkół podstawowych.  Jest to inicjatywa realizowana wspólnie z firmą Pratt & Rzeszów oraz RoboLAB STEAM Incubator. Projekt ma na celu wszechstronne rozwijanie kompetencji technicznych oraz miękkich.

Szkoła otrzymuje kompleksowe szkolenia dla uczniów, wyposażenie oraz branding pracowni robotycznej, fundusze na budowę robota, badanie predyspozycji zawodowych uczestników projektu, wynagrodzenie dla opiekuna drużyny, środki na dojazd i uczestnictwa w zawodach oraz branding drużyny.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie. Nabór wniosków potrwa od 16.04 do 06.05.2024 r. Rekrutacja została podzielona na dwa etapy. W pierwszym, komisja przeanalizuje wszystkie nadesłane wnioski i wybierze trzy szkoły, które otrzymają możliwość prezentacji swoich atutów przed komisją. Finalnie, po prezentacjach, zostanie wybrana tylko jedna szkoła.

Rejestracja odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://dolinawiedzy.pl/robostrefa/.

Dodatkowo, w poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 8:50, odbędzie się sesja Q&A dotycząca projektu. To doskonała okazja do zadawania pytań i uzyskania szczegółowych informacji o projekcie.
Pytania można zadawać w formularzu: https://forms.gle/G5DkUfadr3mopf119
Link do spotkania https://bit.ly/RoboSTREFA

Udostępnij:
Skip to content