Ogłoszenie wyników projektu RoboSTREFA – Misja Inżynier

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki naboru do projektu RoboSTREFA – Misja Inżynier!

Serdecznie dziękujemy wszystkim placówkom edukacyjnym za nadesłane zgłoszenia. Każde z nich było wyrazem ogromnego zaangażowania i kreatywności.

Gratulujemy szkołom, które dotarły do finału:

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle

Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie

Wasze prezentacje wywołały zachwyt wśród członków jury i były dowodem niezwykłej pomysłowości oraz umiejętności technicznych. Komisja konkursowa w skład której wchodzili przedstawiciele firmy Pratt & Whitney Rzeszów oraz Fundacji Wspierania edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza miała niełatwe zadanie wybrać najlepszą z najlepszych.

Po intensywnych dyskusjach ogłaszamy, że zwycięzcą pierwszego naboru do projektu RoboSTREFA – Misja Inżynier została Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie i pan Rafał Kochański. Gratulacje za wyjątkowy wkład w rozwój młodych talentów!

Nie możemy również pominąć wyjątkowego zaangażowania, które wykazała Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle i pan Wiesław Rudnicki. Wasza prezentacja była wyjątkowa pod wieloma względami, dlatego zdecydowaliśmy przyznać Wam drugą nagrodę – specjalistyczne szkolenia z robotyki.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wspaniałe inicjatywy i obserwować rozwój młodych umysłów zainteresowanych nauką i technologią.

Do zobaczenia przy kolejnych inicjatywach!

Udostępnij:
Skip to content