Zapraszamy na kolejne spotkanie „Dobro(wolnych) Dyskusji”!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie są prawdziwe oblicza młodości i starości w naszym współczesnym świecie? Czy jesteśmy w stanie zaakceptować to co przynosi nam czas? Czy za wszelką cenę chcemy mieć wpływ na nasz wygląd? I w zasadzie jakie czynniki sprawiają, że jedni czują się „wiecznie młodzi” a drudzy wypatrują tylko siwych włosów…

Nadeszło oczekiwane przez wszystkich trzecie spotkanie w ramach projektu Dobro(wolne) Dyskusje!

„Starość nie radość, młodość nie wieczność – czy aby na pewno?” to tytuł zbliżającej się wieczornej dyskusji o znakach czasu, ludzkim podejściu do starzenia się oraz o  czynnikach i metodach mających wpływ na ten proces.

Prelegentami tego wyjątkowego wydarzenia będą osoby, o których można powiedzieć, że „zatrzymywaniem czasu” zajmują się na co dzień. Porozmawiamy o ich doświadczeniach, metodach czy zagrożeniach. Na języki weźmiemy również aspekt naukowo-genetyczny procesu starzenia się oraz tradycyjnie – zmierzymy się z pytaniami od uczestników. O tym wszystkim podyskutujemy z naszymi gośćmi specjalnymi, którymi będą:

  • Elżbieta Pogoda – biolożka, której ukochanym „dzieckiem biologicznym” jest genetyka. Dobre praktyki dydaktyczne podpatrzone na Uniwersytecie Stanforda w USA czy Uniwersytecie Western w Kanadzie przenosi na grunt polskiej edukacji. Jest pasjonatką popularyzacji nauk ścisłych oraz pracy z dziećmi i rozwija autorski projekt edukacyjny w zakresie nauk biologicznych „LabIQ Dziecięce Laboratorium Nauki i Zabawy”. Trenerka biznesu i rozwoju osobistego,  współtworzy Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki, w którym doskonali umiejętność komunikacji naukowej. (zobacz profil)
  • Dr Sabina Piotrowska-Jodko – Dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej i lekarz dentysta. Laureatka Plebiscytu Eskulap 2018 dla najlepszych lekarzy na Podkarpaciu, posiadaczka nagrody Orły Medycyny 2018 w kategorii „Wybór Pacjentów” oraz nagrody Orły Medycyny 2019, uczestniczka Międzynarodowej Akademii AMI Allergan w Polsce (zobacz profil)
  • Agnieszka Wyszyńska – Paluch – właścicielka Instytutu BioMedSkin, szkoleniowiec, ekspertka manualnych i naturalnych terapii twarzy, wykładowczyni akademicka, psychodietetyczka, naturoterapeutka, opiekun medyczny. W codziennej pracy bazuje na autorskich pakietach pielęgnacyjnych, które w sposób wielopłaszczyznowy wpływają na spowolnienie procesów starzenia. Twórczyni własnej linii kosmetyków @biomedskin_cosmetics (zobacz profil)

Przyłączcie się do naszych Dobro(wolnych) Dyskusji, które odbędą się 21 czerwca 2024 r. o godz. 18:00 w siedzibie Fundacji przy ul. Akademickiej 8 w Rzeszowie.

Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy się zapisać.

Dla aktywnych przewidujemy małą niespodziankę od Wolne Obroty

Zapraszamy wszystkie chętne osoby (18+) do wzięcia udziału w spotkaniu oraz zapisanie się poprzez FORMULARZ (TUTAJ)

Liczba miejsc jest ograniczona zatem liczy się kolejność zgłoszeń!

„Dobro(wolne) Dyskusje” to projekt, który ma na celu propagowanie dyskusji jako metody skutecznej komunikacji. Dzięki debacie wokół danego tematu, prowadzonej pomiędzy prelegentami oraz uczestnikami spotkania, możliwe staje się pokazanie danego problemu od różnych stron – tych naukowych, ale także społecznych. Podczas panelu zaproszeni prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i własną opinią, zapraszając do wymiany poglądów również publiczność.

Zobacz poprzednie Dobro(wolne) Dyskusje:

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Skip to content