Zapisy na warsztaty Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie oraz w Filiach w Jaśle, Mielcu i Dębicy.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady zapraszamy do zapisów na WARSZTATY online.

Zapisy dla osób z grup otwartych rozpoczną się 6 marca o godzinie 10:00 i będą trwały do 10 marca godz. 12:00.

Zapisy na warsztaty dla osób zapisanych wcześniej na wykłady do grup partnerów projektu prowadzone będą w osobnym terminie – wszelkie informacje wysyłane będą drogą mailową.

Przy zapisach na warsztaty obowiązuje kolejność zgłoszeń, z racji ograniczonej liczby miejsc.

Zapisu dokonujemy, podobnie jak przy wykładach, przez konto DUT w zakładce – Rejestracja na warsztaty.

Zapisując się na warsztaty należy wybrać filię, a następnie konkretną grupę warsztatową i dzieci, które chcą Państwo zapisać. Warsztaty online ( na platformie Microsoft Teams) trwają 1,5h każde, odbywać się będą w podanych w harmonogramie terminach i godzinach – w zależności od Filii. Grupy będą liczyły maksymalnie 15 os. Po rejestracji na warsztaty otrzymają Państwo maila potwierdzającego, a na Państwa koncie w zakładce Moje zajęcia -> Warsztaty, pojawi się Formularz DUT oraz rozpiska zajęć dla wybranej grupy warsztatowej.

Na warsztaty zapewniamy potrzebne materiały. Formularz DUT należy wydrukować, podpisać i przynieść w dzień odbioru materiałów na zajęcia. Na jego podstawie dzieci otrzymają pakiety z materiałami na warsztaty. O terminie i miejscu odbioru materiałów będziemy informować bliżej terminu pierwszych zajęć warsztatowych dla każdej Filii osobno.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Skip to content