Startujemy z XChallenge!

Zawody robotyczne na Podkarpaciu wchodzą na zupełnie nowy poziom.

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, Rzeszowska Grupa IT, RoboLAB oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Podkarpacki zapraszają do udziału w XChallenge – wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2022 roku na największej hali w Rzeszowie – Podpromiu.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „ROE 1B X Challenge 25-26. 25-26.11.2022 Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe "Podpromie"”

Przez dwa dni pełnych rozgrywek i niezapomnianych wrażeń uczestnicy zmierzą się w trzech różnych zawodach:

  • Task Hunters
  • Smash Bots
  • ROBO~motion

Zapraszamy do udziału i zapoznania się ze szczegółami wydarzenia by już teraz móc zacząć budować swoje konstrukcje i podjąć wyzwanie, które może doprowadzić drużynę do zwycięstwa.

Zapraszamy na stronę zawodów: www.xchallenge.pl

A także na wydarzenie Facebooka, gdzie na bieżąco będą umieszczane informacje dotyczące zawodów:

https://www.facebook.com/events/709335150408574/

XChallenge dąży do realizacji wielu kategorii zawodów na szczeblu międzynarodowym, gdzie zawodnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności manualne oraz programistyczne.

Zawody kierowane będą dla uczniów szkół średnich oraz studentów, lecz nie zabraknie również konkurencji dla młodszych i starszych uczestników. Zawody oferują nie tylko nagrody materialne, lecz również doświadczenie pozyskane od osób z całego świata i nowe kontakty.

Udostępnij: