Dobro(wolne) dyskusje

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jakie są prawdziwe oblicza młodości i starości w naszym współczesnym świecie? Czy jesteśmy w stanie zaakceptować to co przynosi nam czas? Czy za wszelką cenę chcemy mieć wpływ na nasz wygląd? I w zasadzie jakie czynniki sprawiają, że jedni czują się „wiecznie młodzi” a drudzy wypatrują tylko siwych włosów…

Nadeszło oczekiwane przez wszystkich trzecie spotkanie w ramach projektu Dobro(wolne) Dyskusje!

„Starość nie radość, młodość nie wieczność – czy aby na pewno?” to tytuł zbliżającej się wieczornej dyskusji o znakach czasu, ludzkim podejściu do starzenia się oraz o  czynnikach i metodach mających wpływ na ten proces.

Prelegentami tego wyjątkowego wydarzenia będą osoby, o których można powiedzieć, że „zatrzymywaniem czasu” zajmują się na co dzień. Porozmawiamy o ich doświadczeniach, metodach czy zagrożeniach. Na języki weźmiemy również aspekt naukowo-genetyczny procesu starzenia się oraz tradycyjnie – zmierzymy się z pytaniami od uczestników. O tym wszystkim podyskutujemy z naszymi gośćmi specjalnymi, którymi będą:

Przyłączcie się do naszych Dobro(wolnych) Dyskusji, które odbędą się 21 czerwca 2024 r. o godz. 18:00 w siedzibie Fundacji przy ul. Akademickiej 8 w Rzeszowie.

Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy się zapisać.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby (18+) do wzięcia udziału w spotkaniu oraz zapisanie się poprzez FORMULARZ (TUTAJ)

Liczba miejsc jest ograniczona zatem liczy się kolejność zgłoszeń!

„Dobro(wolne) Dyskusje” to projekt, który ma na celu propagowanie dyskusji jako metody skutecznej komunikacji. Dzięki debacie wokół danego tematu, prowadzonej pomiędzy prelegentami oraz uczestnikami spotkania, możliwe staje się pokazanie danego problemu od różnych stron – tych naukowych, ale także społecznych. Podczas panelu zaproszeni prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem i własną opinią, zapraszając do wymiany poglądów również publiczność.

Zobacz poprzednie Dobro(wolne) Dyskusje:

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij: