Zapisy na warsztaty DUT – semestr letni 2022

Zakończyły się zapisy na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie, Jaśle, Mielcu i Dębicy, a także zakończyliśmy rekrutację na zajęcia dla Filii w Ustrzykach Dolnych.

Wszystkich, którzy zapisali się na wykłady (Rzeszów, Jasło, Mielec, Dębica) zapraszamy do zapisów na WARSZTATY. Terminy i zasady zapisów na warsztaty mogą różnić się w zależności od miasta, dlatego prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zapisów.

W semestrze letnim 2022 warsztaty w każdym mieście DUT odbywać się będą w formie stacjonarnej. Przypominamy, że wszystkie zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego są bezpłatne!

Zapisy na warsztaty – DUT RZESZÓW

W Rzeszowie na warsztaty stacjonarne mogą zapisać się wyłącznie osoby, które zostały wylosowane spośród osób zapisanych na wykłady (120 osób). Informacja o wylosowaniu (lista podstawowa i lista rezerwowa) zostanie wysłana (dnia 22.02.2022) drogą mailową do wszystkich osób zapisanych na wykłady.

Terminy zapisów na warsztaty dla DUT Rzeszów:

24 – 28 luty 2022– Zapisy osób wylosowanych (lista podstawowa) na warsztaty.

Zapisów należy dokonać poprzez swoje konto DUT- zakładka: „Rejestracja na warsztaty.

1 marzec 2022 – Zapisy uzupełniające w przypadku niewykorzystania miejsc (lista rezerwowa). 

Jeśli w terminie 24-28.02 nie zostaną wykorzystane wszystkie miejsca warsztatowe będziemy informować telefonicznie osoby z listy rezerwowej o możliwości dopisania do zajęć.

Zapisy na warsztaty – DUT Dębica, DUT Mielec, DUT Jasło

W Dębicy, Jaśle oraz Mielcu tylko osoby zapisane wcześniej na wykłady mogą podejść do rekrutacji na warsztaty. W zapisach na warsztaty obowiązuje limit miejsc (120 osób) oraz kolejność zgłoszeń.

24 – 28 luty 2022 – Zapisy na warsztaty dla osób zapisanych wcześniej na wykłady DO GRUPY PARTNERÓW (czyli dla osób, które zapisywały się na wykłady z kodem otrzymanym od firmy). Zapisy rozpoczną się 24 lutego o godz. 10:00 i potrwają do 28 lutego do godz. 14:00.

3-7 marca 2022r. -Zapisy na warsztaty dla osób zapisanych wcześniej na wykłady DO GRUPY OTWARTEJ. Zapisy rozpoczną się 3 marca o o godz. 10:00 i potrwają do 7 marca do godz. 14:00.

Zapisu dokonujemy, podobnie jak przy wykładach, wchodząc na swoje konto DUT, następnie przechodząc do zakładki „Rejestracja na warsztaty” i wybierając odpowiednie miasto, grupę i dziecko, które chcemy zapisać.

Po rejestracji na warsztaty otrzymają Państwo maila potwierdzającego, a na koncie DUT w zakładce Moje zajęcia -> Warsztaty, pojawi się Formularz DUT oraz rozpiska zajęć dla wybranej grupy warsztatowej.

Uczestnicy warsztatów stacjonarnych (Rzeszów, Jasło, Mielec, Dębica, Ustrzyki Dolne) na pierwszych zajęciach otrzymają indeks, identyfikator oraz „Zestaw Naukowca” a także podczas zajęć zostaną im zapewnione niezbędne materiały. Na pierwsze zajęcia warsztatowe należy przynieść ze sobą wydrukowany i podpisany formularz DUT.

Udostępnij: