Startuje rekrutacja na semestr letni DUT!

Po raz kolejny zapraszamy do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letnim 2023. Rekrutacja rozpocznie się 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 27 lutego (włącznie).  Wszystkie zajęcia są stacjonarne i w pełni bezpłatne.

więcej

Naukowa Niedziela Online

Już 15 stycznia o godz. 14:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się kolejna Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Żywioł(owe) eksperymenty” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

Wystartowała czwarta edycja Learn&Fly 2023

Wystartowała rekrutacja do czwartej edycji konkursu Learn&Fly. Uczestnicy zawodów Learn&Fly 2023 mają za zadanie zbudować prosty latający model samolotu, a następnie wziąć udział w zawodach na najdłuższy lot. Na każdym etapie konkursu do wygrania będą atrakcyjne nagrody pieniężne. Łączna pula nagród dla laureatów wynosi prawie 20 tysięcy złotych.

więcej

Naukowa Niedziela Online

Już 4 grudnia o godz. 15:00 na Facebooku Dolina Wiedzy odbędzie się Naukowa Niedziela Online! Warsztaty pt. „Domowe Laboratorium” poprowadzi Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Spotkanie dostępne będzie dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i miejsca w którym akurat się będziecie znajdować. Wystarczy przygotować niezbędne materiały i dać się ponieść niesamowitym eksperymentom, które dla Was przygotowaliśmy.

więcej

XChallenge 2022

Nadchodzi XChallenge czyli rozwiązanie tajemniczych liter X pojawiających się w Rzeszowie!

więcej

Jak widzi mózg? SPiNDAY 2022

W ramach ogólnopolskiego wydarzenia popularyzującego naukę SPiNDAY 2022, zapraszamy na warsztaty online pn. „Jak widzi mózg?” ,które poprowadzi dr Wojciech Glac, prof. UG

Wydarzenie prowadzone będzie na wzór Naukowych Niedziel Online, podczas których uczestnicy wspólnie wraz z prowadzącym eksperymentują z danym tematem. Jeśli chcecie spędzić z nami czwartkowe popołudnie przygotujcie niezbędne materiały i bądźcie gotowi o godz. 16:00 na naszym Facebooku Dolina Wiedzy

więcej
Skip to content