Integralną częścią Festiwalu Nauki, jest Konferencja „Kształcenie zawodowe w kontekście Industry 4.0”, na którą pragniemy serdecznie Państwa zaprosić. Konferencja dedykowana jest przede wszystkim przedstawicielom kuratoriów oświaty z całej Polski, dyrektorom szkół, nauczycielom oraz reprezentantom firm.

Konferencja współorganizowana jest przez Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza” i Podkarpackie Kuratorium Oświaty. Odbędzie się ona w poniedziałek 18 września w godzinach 12.30 – 15.00 w sali kongresowej G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Jasionce.

W trakcie konferencji omówione zostaną zagadnienia związane z nową rewolucją przemysłową oraz idącą za nią potrzebą zmian w kształceniu zawodowym. Podczas konferencji wspólnie z Państwem, chcemy odpowiedzieć m.in. na pytania:

  • jak powinna wyglądać produkcja przemysłowa przyszłości?
  • jakich technologii potrzebujemy?
  • jakie zmiany w sposobie kształcenia wymusza następujący postęp technologiczny?

Porozmawiamy również na temat kompetencji miękkich pożądanych obecnie przez pracodawców.

Konferencja będzie doskonałą okazją do  dyskusji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami przemysłu i systemu edukacji.

Na zakończenie odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem prelegentów konferencji oraz zaproszonych uczestników.

Uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzania i uczestniczenia w wydarzeniach i atrakcjach przygotowanych w ramach trwającego wówczas Festiwalu Nauki, zarówno przed jak i po konferencji.

Z racji ograniczonych miejsc prosimy o możliwie szybkie potwierdzanie uczestnictwa w nieprzekraczalnym terminie 10 września 2017 r. pocztą elektroniczną na adres: info@dolinawiedzy.pl

  • Ogólnopolska Konferencja „Kształcenie zawodowe w kontekście Industry 4.0”
  • Poniedziałek, 18 września, 12.30 – 15.00
  • Sala kongresowa, G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Jasionka 953

 

PATRONAT HONOROWY
Logo Minister Edukacji Narodowej Logo Ministerstwo Rozwoju
Udostępnij: