To miejsce, które polubisz. To seria doświadczeń, które przeprowadzisz.

Sprawdzisz, czy kruchy makaron nadaje się do budowy mostu, zbudujesz rakietę, powalczysz z grawitacją i wywołasz reakcję łańcuchową. Staniesz się twórcą niepowtarzalnych urządzeń i konstrukcji, zmierzysz się z historycznymi szyframi, a gwoździem programu stanie się… zwykły gwóźdź!

Wytwórnia Kreatywności to multinaukowe warsztaty, angażujące wszystkie cechy dobrego konstruktora. Uczestnicy mierzą się z zadaniami z różnych dziedzin nauki.

Zestawy doświadczeń zostały zaprojektowane tak, żeby to od zaangażowania uczestnika zależał postęp jego pracy. W każdym zadaniu trzeba zmierzyć się z problemem technicznym lub myślowym.

Gradacja trudności, możliwość pracy samodzielnej lub grupowej zapewnia jednak, że każdy odniesie podczas warsztatów swój sukces.

Inspirowani przez Animatorów, Uczestnicy mają możliwość kreatywnego wykorzystania umiejętności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej. Brak złych rozwiązań oraz dochodzenie do rozwiązania problemu metodą prób i błędów, pozwalają rozwinąć powyższe cechy, pozwalając przy okazji na pozyskanie wiedzy naukowej o prawach rządzących inżynierią.

Nasze warsztaty skierowane są do szerokiej grupy odbiorców. Nasi Animatorzy potrafią stymulować pracę zarówno grup szkolnych, jak i rodziców z dziećmi, czy też pracowników firm otwartych na wartościową rozrywkę.

Zapraszamy 7 i 8 klasy szkół podstawowych oraz szkoły średnie!

Czekamy na Was, to będzie miejsce, z którego nie będziesz chciał wyjść!

Udostępnij: