Semestr letni 2024

 

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Kaliszu. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.

Rekrutacja na semestr letni 2024 będzie aktywna od 26 lutego od godz. 10.00 do 4 marca 2024 (włącznie). 

W podanym terminie prowadzone są zapisy wszystkich chętnych, natomiast wyniki rekrutacji (osoby wylosowane na wykłady) pojawią się na koncie użytkownika DUT dn. 6 marca 2024 r.

Przed podejściem do rekrutacji należy zapoznać się z PLANEM ZAJĘĆ oraz REGULAMINEM.

Harmonogram rekrutacji:

26 lutego 2024 r., godz. 10:00 – start rekrutacji, zapisy wszystkich chętnych na wykłady DUT poprzez konto użytkownika na stronie www.dolinawiedzy.pl/dut-wielkopolska/ 
4 marca 2024 r., godz. 23:59 – koniec zapisów na wykłady. Zamknięcie listy chętnych.
6 marca 2024 r. – losowanie listy osób, które dostaną się na wykłady DUT oraz losowanie listy rezerwowej. Wyniki dostępne będą na koncie DUT użytkownika w zakładce „Moje zajęcia” po godz. 11:00. Po tej godzinie osobom wylosowanym pojawi się na koncie również numer przypisanej grupy oraz harmonogram zajęć. 
11 marca 2024 r. godz. 10:00 – start zapisów na warsztaty poprzez konto użytkownika – w zakładce „Rejestracja na warsztaty”. Na warsztaty zapisać mogą się tylko osoby wylosowane wcześniej na wykłady. Podczas zapisów na warsztaty obowiązuje kolejność zgłoszeń i limit miejsc
15 marca 2024 r. godz. 23:59 – koniec zapisów na warsztaty. Zamknięcie list warsztatowych.

Rekrutując się na wykłady w terminie 26 lutego – 4 marca należy zapisać się do grupy otwartej. Grupy dedykowane danym firmom podlegają osobnej rekrutacji i odrębnym terminom.

Przed rejestracją dziecka prosimy zapoznać się z PLANAMI ZAJĘĆ oraz  Regulaminem DUT  a, także WARUNKAMI REJESTRACJI dla każdego miasta (poniżej).

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

PRZEWODNIK PO REKRUTACJI

WARUNKI REJESTRACJI

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-12 lat będące uczniami szkoły podstawowej (min. 1 klasa, dzieci z zerówek przedszkolnych nie mogą brać udziału w zajęciach) oraz spełniające następujące warunki: uczniowie szkół podstawowych w wieku 7-12 lat zamieszkujący na terenie województwa wielkopolskiego.

Łącznie: 120 miejsc wykładowych (1 grupa), 120 miejsc warsztatowych (6 grup)

Firmy Partnerskie z obowiązującym limitem miejsc i osobną rekrutacją (19-23 lutego 2024 r.):

  • Pratt&Whitney – 10 miejsc
  • MB Aerospace – 5 miejsc
  • MEYER TOOL POLAND– 5 miejsc
  • HS Collins – 5 miejsc
  • ZAP – 3 miejsca

Prosimy o dokładne zapoznanie się z krótkim przewodnikiem po rejestracji.

PRZEWODNIK PO REKRUTACJI

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

PLANY SEMESTRU 

Udostępnij: